Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Amerikan II

 • 53.200€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Amerikan II

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.200€

Details

 • Price: 53.200€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 69.08 m2, kati i 2 banim ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni.

Shitet 53.200 euro

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia