Apartament 1+1 ne Shitje ne Shkoze ne Tirane

 • 49.000€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje ne Shkoze ne Tirane

1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 49.000€

Details

 • Price: 49.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Shkoze, prane gjimnazit Abdullah Keta, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 3 i fundit i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto dhe eshte totalisht i rikonstruktuar.
Disponon certifikate pronesie

Shitet 49 000 Euro

 • Address Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME