Apartament 1+1 ne Shitje ne Shkoze ne Tirane

 • 44.385€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 ne Shitje ne Shkoze ne Tirane

1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 44.385€

Details

 • Price: 44.385€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Shkoze, Rruga Aleksander Konda, ish Firma Kamberi, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 80.7 m2, kati 3 me ashensor, ne nje kompleks te ri ne ndertim, punime cilesore, termoizolim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi Jug.

Shitet 44 385 Euro

 • Address Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME