Apartament 1+1 ne shitje ne Qesarake ne nje kompleks ne ndertim

 • 57.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje ne Qesarake ne nje kompleks ne ndertim

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Qesarake, rruga Ramazan Gaxherri, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95.4 m2, kati i 2 banim ne nje kompleks te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet nga soxhorno bashke me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare, 2 ballkone dhe koridori. Orientimi lindje.

57.000 Euro

 • Address Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia