Apartament 1+1 ne Shitje ne Kinostudio ne Tirane

 • 47.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje ne Kinostudio ne Tirane

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 47.000€

Details

 • Price: 47.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Aleksander Moisiu, afer Policise Rrugore, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 62 m2 me hipoteke, kati 5(jo i fundit) ne nje pallat te ri pa ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, koridori, tualet dhe ballkon. Orientimi me diell

Shitet 47 000 Euro

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME