APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM!

 • 60.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Apartament 1+1 për shitje✨️
📌Golem
🏢Kati 2 banim me ashensor
📐55 metra me certifikate
🌊100 metra nga deti
✅️Pallat shum i mirmbajtur me adminstrim
💥Mobilim i ri

Organizim i rregullt: Ambient ndenje, koridor, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
ArianaC21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ArianaC21
 • ArianaC21