Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

 • 69.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 69.000€

Details

 • Price: 69.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, pran Kishes, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 63.5 m2, me Hipotek, kati 1 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.

Shitet 69 000 Euro

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME