Apartament 1+1 ne Shitje ne Ali Demi ne Tirane

 • 50.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje ne Ali Demi ne Tirane

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Idriz Dollaku, afer Burgut te Grave, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 54 m2 me Hipoteke, kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat egzistues me tulla, pjeserisht i mobiluar, i rikonstruktuar totalisht. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, koridor , tualet dhe ballkon. Orientim me diell.

Shitet 50 000 Euro

 • Address Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME