Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem, prane Ish Markates – I investuar

 • 52.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem, prane Ish Markates – I investuar

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Ne zonen Ali Demit, prane ish markates se vjeter, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 57.2 m2, kati i 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambient gatimi, nje dhome gjumi, korridor, nje ballkon dhe tualet. Ambienti eshte totalisht i rikonstruktuar.
Orientimi Jug. Disponon certifikate pronesie.

Shitet 52 000 euro

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia