Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem ne Tirane

 • 52.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ne zonen Ali Demit, prane ish markates se vjeter, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 57.2 m2, kati 2 , pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno +ambient gatimi, nje dhome gjumi, korridor, nje ballkon dhe tualet. Totalisht i rikonstruktuar, orientimi Jug. Me certifikat pronesie.

Shitet 52 000 Euro

 • Address Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME