Apartament 1+1 ne shitje Don Bosko ne Tirane

 • 72.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 90 m2 (82.5 m2 ne certifikate) dhe ndodhet ne katin e 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 72 000 Euro

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME