Apartament 1+1 ne shitje afer Casa Italia ne Tirane

 • 41.580€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 ne shitje afer Casa Italia ne Tirane

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 41.580€

Details

 • Price: 41.580€
 • Size: 59 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga 29 nentori, prane casa italia, shiten Apartamente te tipologjive dhe siperfaqeve te ndryshme me hapsira ekonomike e me organizim optimal . Apartamentet ndodhen ne nje kompleks modern, ne ndertim. Zona ku do te ndertohet ky kompleks ndodhet ne nje nder akset me te rendesishme te qytetit te Tiranes. Cilesia e materialeve te perdorura eshte optimale, po keshtu edhe kualiteti i sistemeve elektrike, hidraulike apo elektronike.

Shiten 700 Euro/m2

 • Address Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME