Apartament 1+1 ne ndertim te rruga e Dibres

 • 52.200€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
shitje

Apartament 1+1 ne ndertim te rruga e Dibres

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
 • 52.200€

Details

 • Price: 52.200€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan II, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 69.08 m2, kati i 2 banim ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Shitet 52 200 Euro

 • Address Rruga e Dibres
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia