Apartament 1+1 me qira te Zogu i Zi

 • 300€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Zogu i Zi

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Zogu i Zi, prane Karburant Kastratit, jepet me qira  1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kushine me vehte, dhome gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia