Apartament 1+1 me Qira te Zogu i Zi ne Tirane

 • 400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me Qira te Zogu i Zi ne Tirane

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Zogu i Zi, prane Ring Center, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 68.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne nje pallat te sapoperfunduar. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, me te gjitha cilesore dhe 2 kondicioner inverter. Orientimi Lindje

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME