Apartament 1+1 me qira te Zogu i Zi, afer Ringut

 • 350€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Zogu i Zi, afer Ringut

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Zogu i Zi, prane Ringut, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto, me 1 kondicioner.  Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambient gatimi me vete, dhome gjumi, tualet, korridori dhe ballkoni.
Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe 1 garanci

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Zogu i Zi, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia