Apartament 1+1 me qira te Xhamia e Tabakeve

 • 250€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Xhamia e Tabakeve

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Te Xhamia e Tabakeve, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe organizohet nga soxhorno, dhome gjumi dhe tualet. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne te dyja dhomat.

Jepet me qira 30.000 leke ne muaj

 • Address Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia