Apartament 1+1 me qira te Stad Dinamo, prane Proper Pizza

 • 350€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Stad Dinamo, prane Proper Pizza

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Stadiumi Dinamo, prane Proper Pizza, jepet me qira apartament 1+1, ka nje siperfaqe prej 70 m2, i pozicionuar ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto. Orientim jug.
Lirohet ne fillim te muajit Dhjetor.

Jepet me qira 350 Euro/Muaj

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia