Apartament 1+1 me qira te Rruga Riza Cerova ne Tirane

 • 300€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Rruga Riza Cerova ne Tirane

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Riza Cerova, prane gjimnazit Partizani, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 53 m2, kati i 4 me ashensor. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner dhe organizohet nga soxhorno, dhoma e gjumit dhe tualet.

Jepet me qira 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME