Apartament 1+1 me qira te Rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane

 • 270€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Muhamet Gjollesha, prane Mon Cheri, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2, kati i 4 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualet.
Jepet me qira i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 270 Euro ne muaj

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME