Apartament 1+1 me qira te rruga e Bogdaneve, afer shkolles

 • 270€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te rruga e Bogdaneve, afer shkolles

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Bogdaneve, afer shkolles Avni Rustemi, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 95 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne te dyja ambientet.

Jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia