Apartament 1+1 me qira te rruga 5 Maji

 • 400€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te rruga 5 Maji

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga 5 Maji, prane Concord Center, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket, me kondicioner.
Mundesi parkimi me cmim ekstra.

Jepet me qira 400 euro ne muaj
Paradhenie qiraja e muajit te pare dhe 2 qira garanci

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia