Apartament 1+1 me qira te Prokuroria e Tiranes

 • 400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Prokuroria e Tiranes

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane prokurorise, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 me ashensor dhe eshte i organizuar nga soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar teresisht ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe me elektroshtepiake te reja.

Jepet me qira 400 euro ne muaj

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia