Apartament 1+1 me qira te Pazari i Ri, shkolla e kuqe

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Pazari i Ri, afer shkolles se kuqe, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 pa ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon i mbyllur.
Apartamenti eshte teresisht i arreduar si ne foto.
400€/Muaj

 • Address Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari