Apartament 1+1 me qira te Pazari i Ri ne Tirane

 • 500€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco
qera

Apartament 1+1 me qira te Pazari i Ri ne Tirane

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 069 43 32 490

Description

Pazari i Ri, Rruga Tefta Tashko Koco, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME