Apartament 1+1 me qira te Myslym Shyri

 • 450€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Myslym Shyri

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Myslym Shyr, prane Neranxit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 63 m2, kati i 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, dhome gjumi, tualet dhe ballon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, shruar i gjithi me parket dhe me kondicioner.

Jepet me qira 450 euro/muaj

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia