Apartament 1+1 me qira te Medreseja

 • 280€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Medreseja

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 069292400

Description

Rruga e Dibres, prane Medresese, jepet me qira apartament 1+1, siperfaqja 60 m2, kati i 3 (pallat ekzistues). Apartamenti oganizohet nga nje korridor shperndares, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tuale dhe, ballkon. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht.
Jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia