Apartament 1+1 me qira te Liqeni i Thate, rruga Peti ne fillim

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Liqeni i Thate, rruga Peti ne fillim

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Liqeni i Thate, ne rrugen Peti, prane Hotel Vivi La Vita, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 1 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bahskekohore, me kondicioner dhe shtruar i gjithe me parket.

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia