Apartament 1+1 me qira te Kompleksi Green City ne Tirane

 • 250€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Kompleksi Green City ne Tirane

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Unaza e Re, Kompleksi Green City, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqja 71 m2, kati 4 banim me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, koridor, nje tualet dhe ballkon. Ofrohet e mobiluar.

Jepet me qira 30 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME