Apartament 1+1 me qira te Ish Parku i Autobuzave

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Ish Parku i Autobuzave

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Ish Parku i Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, korridor, ballkon dhe tualet. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia