Apartament 1+1 me qira te Drejtoria e Policise, Ali Demi

 • 280€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Drejtoria e Policise, Ali Demi

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Drejtoria e Policise, ne fillim te rruges Ali Demi, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 72 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor shperndares dhe nje ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto. Orientimi veri-perendim.

Jepet me qira 280 euro ne muaj

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia