Apartament 1+1 me qira te Bulevardi Zhan D’Ark ne Tirane

 • 400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Bulevardi Zhan D’Ark ne Tirane

3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bulevardi Zhan D’Ark, prane ATSh-se, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqja 64 m2, kati 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ofrohet totalisht e mobiluar.

Lirohet me dt 31 tetor dhe jepet per 6 muaj

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME