Apartament 1+1 me qira te Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane

 • 320€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bulevardi Gjergj Fishta, prane Garden Hilton, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 58 m2, kati i 6 banim me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 320 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME