Apartament 1+1 me qira Stacioni i Trenit ne Tirane

 • 340€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira Stacioni i Trenit ne Tirane

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 340€

Details

 • Price: 340€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Stacioni i Trenit, afer Postes, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 92 m2 (nga ku 22 m2 jane ballkon). Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Garazh i perfshire ne cmim.

Jepet me qira 340 Euro ne muaj

 • Address Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME