Apartament 1+1 me qira rruga 5 Maji ne Tirane

 • 300€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
qera

Apartament 1+1 me qira rruga 5 Maji ne Tirane

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor dhe organizohet nga dhoma e ndenjes+ambienti i gatimit, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Garazh i perfshire ne cmim.

Jepet me qira 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME