Apartament 1+1 me qira prane spitalit Amerikan II

 • 350€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Afer spitalit amerikan II, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 69 m2, kati i 3 ne nje pallat me ashensor.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
350 Euro ne Muaj
I lire ne daten 5 shkurt
Apartamenti eshte totalisht i kompletuar ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket dhe ka kondicioner
0696750109

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari