Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut Tirane

 • 650€
5 Blloku, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut Tirane

5 Blloku, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ne zonen e ish Bllokut, prane Sky Tower, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqja 70 m2, kati 7 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pa banuar me pare, me mobilim te ri dhe bashkekohore. Apartamenti organizohet nga soxhorno+ ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet.

Jepet me qera 650 Euro ne muaj

 • Address Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME