Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr, afer Gjykates

 • 400€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr, afer Gjykates

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Myslym Shyr, prane Gjykates se Larte, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.
Lirohet ne date 11.11.2021

Jepet me qira 400 Euro ne Muaj

 

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia