Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr, afer Big Marketit

 • 250€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne Myslym Shyr, afer Big Marketit

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Myslym Shyri, prane Big Market, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 58 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat ekzistues dhe eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 30.000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia