Apartament 1+1 me qira ne Fresk, ne zonen e Qesarakes

 • 240€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne Fresk, ne zonen e Qesarakes

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Fresk, Rruga e Dajtit, prane Qesarakes jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone shume te qete.

Jepet me qira 29 000 leke ne muaj

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia