Apartament 1+1 me qira ne Don Bosko, Hotel Ferrari

 • 270€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne Don Bosko, Hotel Ferrari

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Don Bosko, prane Hotel Ferrari, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 4 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 270 euro ne muaj

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia