Apartament 1+1 me qira ne Bllok ne Tirane

 • 350€
5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira ne Bllok ne Tirane

5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bllok, prane Kafe Roma, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 5 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi me vete, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Jepet me qira i mobiluar si ne foto

Jepet me qira 350 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME