Apartament 1+1 me qira Kompleksi Vizion+ ne Tirane

 • 400€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira Kompleksi Vizion+ ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, brenda kompleksit Vizion+, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me sistem chiller.
 
Jepet me qira 400 Euro ne muaj
 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME