Apartament 1+1 me qira Ish Parku i Autobuzave ne Tirane

 • 280€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira Ish Parku i Autobuzave ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ish parku i Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 73 m2, kati i 4 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, soxhorno, ambient gatimi me vete, dhome gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner.
Paradhenie 2 garanci

Jepet me qira 35 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME