Apartament 1+1 me qira Ish Ekspozita ne Tirane

 • 370€
7 Ekspozita / Gjykata, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira Ish Ekspozita ne Tirane

7 Ekspozita / Gjykata, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ish Ekspozita, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 370 Euro ne muaj

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME