Apartament 1+1 Me Qera Tek Kafe Roma

 • 325€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 Me Qera Tek Kafe Roma

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 325€

Details

 • Price: 325€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek pallatet Agimi , prane Kafe Romes jepet apartament 1+1 me qera ne pallat te ri ,me siperfaqe 70m2 , ke katin e 4,super i mobiluar. Apartamenti ka oganizim te mire dhe hapsire te bollshme. Sallon ndenjeje , kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 banjo, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tianes.

Jepet me qera 325 euro/400 000 Leke

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal