Apartament 1+1 me qera tek Inxhinieria e Ndertimit ne Tirane

 • 250€
21 Dhjetori, te Inxhinieria e Ndertimit
qera

Apartament 1+1 me qera tek Inxhinieria e Ndertimit ne Tirane

21 Dhjetori, te Inxhinieria e Ndertimit
 • 250€

Details

 • Property ID: 20962
 • Price: 250€
 • Property Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692726475

Description

21 Dhjetori, te Inxhinieria e Ndertimit, jepet me qera Apartament 1+1,  siperfaqe 55 m2, kati 3, pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkone,i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell.

Jepet me qera 30.000 Leke

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Eridion MY HOME
 • Eridion MY HOME