Apartament 1+1 me qera tek Concord Center ne Tirane

 • 330€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
qera

Apartament 1+1 me qera tek Concord Center ne Tirane

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga 5 Maj pran Concord Center jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 6 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderrne, me kondicioner. Orientimi Lindje. Mundesi parkimi me pagese ekstra.

Jepet me qera 330 Euro

 • Address Rruga 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME