Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli (ID B21036) Tirane

 • 250€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli (ID B21036) Tirane

3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Tek Brryli, prane Drejtorise te Policise, jepet me qera 1+1, ne pallat te ri ,kati 5. Siperfaqe 75 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte vetem me kundrabufe, punime cilesore, sistem kapot, ashensor, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera 250 euro/muaj

Apartament 1+1 me qera tek Brryli (ID B21036) Tirane

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal