Apartament 1+1 me Qera te Rruga Sami Frasheri ne Tirane

 • 500€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me Qera te Rruga Sami Frasheri ne Tirane

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Sami Frasheri, prane Nobis, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, ambjent gatimi, koridor, ballkon dhe tualeti.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME